+ 48 609 210 461 agata@corelacje.pl

Sprawdź jak budujesz relacje i jak to wpływa na Ciebie i Twoje życie?

Sprawdź jak budujesz relacje i jak to wpływa na Ciebie i Twoje życie?

0%

Jaki jest Twój poziom zadowolenia z relacji z partnerem/partnerką?

Jaki jest Twój poziom zadowolenia z relacji z dzieckiem/dziećmi?

Jaki jest Twój poziom zadowolenia z relacji z rodziną (rodzice, rodzeństwo)?

Jaki jest Twój poziom zadowolenia z relacji z przyjaciółmi?

Jaki jest Twój poziom zadowolenia z relacji zawodowych (zwierzchnik, współpracownicy, wspólnik)?

W ciągu ostatniego miesiąca, ile poświęciłaś czasu relacji z partnerem/partnerką?

W ciągu ostatniego miesiąca, ile poświęciłaś czasu relacji z dzieckiem/dziećmi?

W ciągu ostatniego miesiąca, ile poświęciłaś czasu relacjom z rodziną (rodzice, rodzeństwo)?

W ciągu ostatniego miesiąca, ile poświęciłaś czasu relacjom z przyjaciółmi?

W ciągu ostatniego miesiąca, ile poświęciłaś czasu relacjom zawodowym (zwierzchnik, współpracownicy, wspólnik, klienci)?

W jakim stopniu relacja z partnerem/partnerką dodaje ci energii, wzbudza pozytywne emocje (zadowolenie, radość, szczęście, wdzięczność, zachwyt, miłość)?

W jakim stopniu relacja z dzieckiem/dziećmi dodaje ci energii, wzbudza pozytywne emocje (zadowolenie, radość, szczęście, wdzięczność, zachwyt, miłość)?

W jakim stopniu relacje z rodziną (rodzice/rodzeństwo) dodają ci energii, wzbudzają pozytywne emocje (zadowolenie, radość, szczęście, wdzięczność, zachwyt, miłość)?

W jakim stopniu relacje z przyjaciółmi dodają ci energii, wzbudzają pozytywne emocje (zadowolenie, radość, szczęście, wdzięczność, zachwyt, miłość)?

W jakim stopniu relacje zawodowe (zwierzchnik, współpracownicy, wspólnik, klienci) dodają ci energii, wzbudzają pozytywne emocje (zadowolenie, radość, szczęście, wdzięczność, zachwyt, miłość)?

W jakim stopniu relacja z partnerem/partnerką odbiera ci energię, wzbudza negatywne emocje (frustracja, smutek oburzenie, złość, gniew, poczucie winy, poczucie krzywdy, strach, lęk)

W jakim stopniu relacja z dzieckiem/dziećmi odbiera ci energię, wzbudza negatywne emocje (frustracja, smutek oburzenie, złość, gniew, poczucie winy, poczucie krzywdy, strach, lęk)

W jakim stopniu relacje z rodziną (rodzice/rodzeństwo) odbierają ci energię, wzbudzają negatywne emocje (frustracja, smutek oburzenie, złość, gniew, poczucie winy, poczucie krzywdy, strach, lęk)

W jakim stopniu relacje z przyjaciółmi odbierają ci energię, wzbudzają negatywne emocje (frustracja, smutek oburzenie, złość, gniew, poczucie winy, poczucie krzywdy, strach, lęk)

W jakim stopniu relacje zawodowe (zwierzchnik, współpracownicy, wspólnik, klienci) odbierają ci energię, wzbudzają negatywne emocje (frustracja, smutek oburzenie, złość, gniew, poczucie winy, poczucie krzywdy, strach, lęk)

Sprawdź jak budujesz relacje i jak to wpływa na Ciebie i Twoje życie?
Bardzo dobrze budujesz relacje.
Gratulacje! Masz umiejętności do budowania dobrych relacji i to jest Twój potencjał. To także Twoje źródło pozytywnych emocji, energii i poczucia sensu. Na nasze poczucie spełnienia w relacjach mają wpływ: związek z partnerem/partnerką oparty na intymności, namiętności i zaangażowaniu, przyjaciele dający wsparcie i zaufanie, jak również przynależność do rodziny, grupy, wspólnoty. A co dla Ciebie jest źródłem największego spełnienia w relacjach? Zapewne relacje są jedną z ważniejszych Twoich wartości. A czy wiesz, że potrzeba bycia w relacji (bliskości, przynależności, troszczenia się o innych i bycia otoczonym troską) to również jedna z najważniejszych potrzeb człowieka? Polecam Ci pytania do refleksji: Jak możesz dzielić się Twoimi umiejętnościami z innymi? Które Twoje przekonania wspierają Cię w budowaniu relacji? Które z Twoich zachowań pomagają Ci w budowaniu dobrych relacji? W których relacjach przychodzi Ci to z łatwością, a w których trochę trudniej? W czym widzisz ewentualne zagrożenia? Jak możesz im zapobiec już teraz? Jeżeli chcesz się przyjrzeć zagrożeniom jakie dostrzegłaś/dostrzegłeś i znaleźć sposób jak im zapobiec – zapraszam na gratisową sesję konsultacyjną. Polecam Ci też „Weekend z coachem” - kameralną formę coachingu, z dala od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Pozwalającą na  autentyczne spotkanie ze sobą i poszukania odpowiedzi na ważne pytania. Indywidualnie lub w parze. Może przyszedł Ci na myśl ktoś z Twojego otoczenia, komu warto byłoby polecić ten test. link do tej osoby. Dobre relacje to dobre życie.
Nie jest źle, ale...
zapewne masz obniżony poziom satysfakcji z relacji. Może masz poczucie braku równowagi i harmonii w niektórych relacjach. Możliwe, że czasem masz niższy poziom energii i gorsze samopoczucie. To może być związane ze sposobem w jaki budujesz relacje. Czy wiesz, że na poczucie dobrostanu człowieka wpływają właśnie dobre relacje? Są dla nas źródłem pozytywnych emocji, energii i poczucia sensu. Na nasze poczucie spełnienia w relacjach mają wpływ: związek z partnerem/partnerką oparty na intymności, namiętności i zaangażowaniu, przyjaciele dający wsparcie i zaufanie, jak również przynależność do rodziny, grupy, wspólnoty. A co dla Ciebie jest źródłem największego spełnienia w relacjach? Potrzeba bycia w relacji (bliskości, przynależności, troszczenia się o innych i bycia otoczonym troską) to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Warto więc abyś poświeciła/poświecił im więcej uważności, odpowiadając sobie na pytania: którym relacjom poświęcam najwięcej czasu? Które relacje zaniedbuję? Czy te relacje, którym poświęcam najwięcej czasu, dodają mi energii czy odbierają? Jak to wpływa na moje życie? Gdzie jest największe zagrożenie? Jak mogę mu zapobiec już teraz? Jeżeli chcesz się przyjrzeć zagrożeniom jakie dostrzegłaś/dostrzegłeś i znaleźć sposób jak im zapobiec – zapraszam na gratisową sesję konsultacyjną. Polecam Ci też „Weekend z coachem” - kameralną formę coachingu, z dala od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Pozwalającą na  autentyczne spotkanie ze sobą i poszukania odpowiedzi na ważne pytania. Indywidualnie lub w parze. Może przyszedł Ci na myśl ktoś z Twojego otoczenia, komu warto byłoby polecić ten test. link do tej osoby. Dobre relacje to dobre życie.
Niestety, nie jest dobrze...
Myślę, że czujesz to samo co ja. Zdecydowanie potrzebujesz poświęcić więcej uważności Twoim relacjom. Możliwe, że czujesz się często osamotniona/y lub niezrozumiana/y. Może słyszysz od swoich bliskich pretensje, że nie masz dla nich czasu, co powoduje u Ciebie corazwiększą frustrację. Może dużo pracujesz żeby zapewnić swojej rodzinie wysoki standard życia, dać poczucie bezpieczeństwa - a zamiast słów wdzięczności, słyszysz wyrzuty. Może myślisz: „nikt mnie nie rozumie”, „jeśli się nie dostosuję, to przestaną mnie lubić”, „inni powinni się domyślać czego potrzebuję”, „jak się otworzę to zostanę zraniona”, „wszystkim trzeba pomagać”, „proszenie o pomoc jest oznaką słabość”. Zastanów się czy Twoje przekonania na pewno wspierają Cię w budowaniu dobrych relacji? Skąd je masz? Czy one są prawdziwe? I najważniejsze – czy chcesz je zmienić? Bo od Twoich przekonań zależy jakość Twojego życia. Możliwe, że czasem masz niższy poziom energii i gorsze samopoczucie. Czy wiesz, że na poczucie dobrostanu człowieka wpływają też nasze relacje? Są dla nas źródłem pozytywnych emocji, energii i poczucia sensu. Poczucie spełnienia w relacjach i w życiu dają nam: związek z partnerem/partnerką oparty na intymności, namiętności i zaangażowaniu, przyjaciele dający wsparcie i zaufanie oraz przynależność do rodziny, grupy, wspólnoty. Jak to wygląda u Ciebie? Na co masz wpływ? Co chcesz i możesz zmienić? Potrzeba bycia w relacji (potrzeba bliskości, potrzeba przynależności, potrzeba troszczenia się o innych i bycia otoczonym troską) to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Warto więc dać jej więcej uważności, odpowiadając sobie na pytania: którym relacjom poświęcam za dużo czasu? Które relacje zaniedbuję? Czy te relacje, którym daję najwięcej czasu, dodają mi energii czy odbierają? Jak to wpływa na moje zdrowie, życie? Gdzie jest największe zagrożenie? Jak mogę mu zapobiec już teraz? Jeżeli chcesz się przyjrzeć zagrożeniom jakie dostrzegłaś/dostrzegłeś i znaleźć sposób jak im zapobiec – zapraszam na gratisową sesję konsultacyjną. Polecam Ci też „Weekend z coachem” - kameralną formę coachingu, z dala od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Pozwalającą na  autentyczne spotkanie ze sobą i poszukania odpowiedzi na ważne pytania. Indywidualnie lub w parze. Może przyszedł Ci na myśl ktoś z Twojego otoczenia, komu warto byłoby polecić ten test. link do tej osoby. Dobre relacje to dobre życie.

Share your Results: